Časté otázky

Čo môžem Toppôžičkou financovať?

Čokoľvek – jedná se o neúčelový úver, takže o využití financií rozhoduje len a len klient. Vďaka tomu odpadá zbytočná administratívna záťaž a klient svoje peniaze obdrží oveľa rýchlejšie.
Výnimku tvorí pôžička na zástavu pre fyzické osoby, ktorá je poskytovaná ako účelová (financovanie nehnuteľnosti).

Ako môžem o Toppôžičku požiadať?

Ak máte záujem o pôžičku do 6 500 € vyplňte náš formulár. Ak si chcete požičať menšiu čiastku do 500 € vyplňte online žiadosť do 500 €. Vašu žiadosť prevezme úverový špecialista, ktorý Vám čo najskôr zavolá a zvyškom procesu Vás prevedie.

Ako rýchlo môžem dostať peniaze?

Ihneď po schválení žiadosti sú peniaze odoslané. Množstvo času od podania žiadosti do jeho schválenia závisí do veľkej miery na tom, ako rýchlo klient dodá potrebné materiály (potvrdenie o príjme, doklady totožnosti, výpis bankového účtu,…). V mnohých prípadoch ide o dobu kratšiu ako 24 hodín.

Akým spôsobom peniaze dostanem?

Jedine bezhotovostným prevodom na Váš bankový účet, ktorý prevedieme čo najskôr po schválení žiadosti. Bankový prevod by zo zákona nemal trvať dlhšie ako 24 hodín – toto však neplatí pre víkendy a sviatky.

Ako sa pôžička spláca?

Jednoducho bankovým prevodom, prípadne nastavením inkasa. Splátky majú konštantnú výšku, takže po celú dobu platíte rovnakú čiastku.

Akým spôsobom musíme doložiť príjem?

Zamestnanci dokladajú príjem originálom potvrdenia o príjme, ktoré vydáva zamestnávateľ. Podnikatelia svoje príjmy dokladajú aktuálnym daňovým priznaním.

Koľko si môžem požičať a na ako dlho?

Výška pôžičky je od 50 € do 6 500 € pri dobe splatnosti 7 dní až 42 mesiacov. Pri pôžičke do 500 € je doba splatnosti 1 - 30 dní.

Ponúka Toppôžička poistenie schopnosti splácať?

Nie. V prípade možných komplikácií ale poskytovateľ pôžičky vychádza klientom v ústrety, či už znížením výšky splátok, alebo odkladom.

Ako mám postupovať pri nemožnosti včas odoslať splátku?

Najdôležitejšia je komunikácia – Váš úverový špecialista je tu práve preto, aby s Vami také situácie riešil k spokojnosti oboch strán. Preto ho čo najskôr kontaktujte, aby s Vami našiel optimálne riešenie.