Pôžička ihneď 50 € - 6 500 €

Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6 500 € bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

  • Okamžité spracovanie žiadosti
  • Vysoké percento schválených žiadostí
  • Pôžička šitá na mieru vašim potrebám
Chcem pôžičku do 6 500 €

Naposledy požiadala o pôžičku:
Pani DanaPoprad

Pani Dana požiadala o 250 €, dnes o 02:13

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať výhodnejšie

Pôžička ihneď

TopPôžička je rýchlym a spoľahlivým riešením, ako získať finančné prostriedky. Vybavovanie v banke môže trvať príliš dlho a nakoniec nemusíte podmienkam vyhovieť. S TopPôžičkou nemusíte strácať svoj drahocenný čas. Nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte prostredníctvom internetu. Pôžička ihneď Vám umožňuje získať peniaze v krátkom čase z pohodlia domova.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Dnes požiadalo o pôžičku už 13 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Výhody Top Pôžičky

Pôžička ihneď do 5 minút

Okamžité spracovanie

Vyplnenie online žiadosti by Vám nemalo zabrať viac než 5 minút. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

Online vybavenie pôžičky

Vysoké percento schválení

Vďaka vysokej schvalovateľnosti Toppôžička denne pomôže stovkám ľudí vyriešiť ich finančné potreby.

Pôžička bez skrytých poplatkov

Jasné podmienky pôžičky

Pôžička má výhodné podmienky a je bez zbytočného papierovania. Peniaze môžete využiť na čokoľvek a bez udania účelu.

Neúčelová pôžička do 6 500 €

Pôžička na mieru

Nastavte si výška pôžičky od 50 € do 6 500 € a splatnosť podľa svojich potrieb.

Viac informácií
Jasné pravidlá pôžičky

Klienti oceňujú, že nie je skúmaný účel poskytovaných peňazí a že má spoločnosť nastavené jasné pravidlá, vďaka ktorým je nebankový úver poskytnutý len fyzickým a právnickým osobám, ktoré ho dokážu splatiť: Klient musí dokázať svoju bonitu a nezvládnuteľne vysoká pôžička je zamietnutá, respektíve úverový poradca ponúkne čiastku nižšiu.

Jasné pravidlá pôžičky

Pôžička je bez skrytých poplatkov a zbytočného papierovania. Nebankové pôžičky ponúkajú množstvo výhod, ktoré šetria Váš čas a energiu. Nie je potrebné dokladovať účel, na ktorý peniaze použijete. TopPôžičku využívajú ženy na materskej dovolenke, študenti aj dôchodcovia.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Spokojnosť zákazníkov

V prístupe ku klientom je zachovaný férový a profesionálny prístup. Vaše žiadosti sú vybavované diskrétne a bez zbytočného naťahovania. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov môžete rýchlo získať potrebnú sumu peňazí. Budujú sa pozitívne vzťahy a vďaka férovému prístupu klienti opätovne využívajú ponúkané služby. Medzi spokojných zákazníkov patria podnikatelia, študenti, dôchodcovia alebo ženy na MD. Na TopPôžičku sa môže obrátiť naozaj každý.

Niekoľko mesiacov som ležal s úrazom a z nemocenskej by som splácal len ťažko. Bez problémov sme sa dohodli na dočasnom znížení splátok a nemusel som sa stresovať.

Vladimír S.,
Bánovce nad Bebravou, 36 rokov

Nechcela som ťažkú finančnú situáciu riešiť nejakou pochybnou pôžičkou a v banke mi nepožičali. Problémy som vyriešila až vďaka TopPôžičke, ktorá je solídna ako banky, ale požičala aj mne.

Anna M.,
Vranov nad Topľou, 30 rokov

S Toppôžičkou som nadmieru spokojný, pretože je jasná a férová. Peniaze som použil na rozšírenie firmy a investícia sa mi bohato vrátila. Príjemná je tiež jednoduchosť zjednania cez internet.

Daniel O.,
Bytča, 41 rokov

Ak máte záujem o rýchlu pôžičku, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte niektorú nezáväznú žiadosť.
Pracovník call centra Vás bude kontaktovať.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Pôžička ihneď

Človek, ktorý sa v súčasnosti môže spoľahnúť na to, že sa mu určite vyhnú finančné problémy a nebude potrebovať v tomto smere žiadnu pomoc, sa naozaj môže priradiť medzi tých šťastnejších. Veď aj tí, ktorí sú zamestnaní alebo majú iný stály zdroj príjmu môžu niekedy pocítiť prechodný nedostatok finančných prostriedkov na pokrytie svojich životných potrieb. Vznikne nečakaná situácia – mešká výplata či odberatelia neuhradili svoje záväzky za dodané tovary a služby, pokazí sa chladnička, stratíme mobil alebo potrebujeme uhradiť vysoký doplatok za lieky a naša finančná rezerva nepostačuje.

Vtedy môže byť naozaj vhodnou pomocou pôžička ihneď, ktorá zabezpečí získanie potrebnej sumy rýchlo, jednoducho, pohodlne. Žiadatelia preferujúci diskrétnosť aj tí, ktorí už nejaký úver čerpajú ocenia aj možnosti, ktoré poskytuje pôžička ihneď bez registra. Bez ohľadu na to, že sú už evidovaní v niektorom úverovom registri v pozitívnom či negatívnom zmysle, môžu obdržať pôžičku ihneď už za niekoľko minút. Po vyplnení registračného formulára alebo zaslaní SMS správy začne schvaľovací proces a nebankové spoločnosti zvyčajne obratom kontaktujú žiadateľa o pôžičku. Po úspešnom schválení žiadosti môže klient očakávať finančné prostriedky na svojom osobnom bankovom účte ešte v ten istý deň a tak úspešne riešiť vzniknutú finančnú situáciu.

Pôžičky ihneď bez registra sú dostupné pre veľkú skupinu žiadateľov, sú žiadaným a obľúbeným produktom na trhu krátkodobých, mini a mikro pôžičiek. Pôžičky ihneď majú v ponuke prakticky všetky nebankové subjekty, takže na výber je viacero typov a druhov, s rôznou dobou splatnosti (5 – 31 dní) aj výškou sumy, ktorú si možno požičať (25 € - 350 € resp. 500 € - 700 €). Za jediné obmedzenie možno považovať len to, že je potrebné zodpovedne individuálne posúdiť koľko je vhodné si požičať, pretože každú pôžičku je nutné aj v dohodnutom termíne splatiť.

Časté otázky

Naozaj znamená pôžička ihneď rýchle poskytnutie finančných prostriedkov?

Je to naozaj tak, názov nie je reklamný slogan, ale vystihuje realitu. Po zaslaní žiadosti o pôžičku obratom nasleduje schvaľovací proces a po jeho kladnom výsledku môže mať klient peniaze na účte aj za pár minút.

Chcem po prvý krát požiadať o tento typ pôžičky, akú sumu si môžem požičať?

Záleží na tom, či sa bude jednať o pôžičku krátkodobú alebo s dlhšou dobou splatnosti. V prípade najviac žiadaných menších pôžičiek je to zvyčajne v intervale od 1 € do 300 €, hneď po jej riadnom splatení však niektoré nebankové spoločnosti dávajú svojim klientom tzv. vernostné benefity a jedným z nich je možnosť požičať si už ďalšiu pôžičku vo vyššej sume – 500 € až 750 €.

Som na materskej dovolenke, môžem získať aj ja pôžičku ihneď?

Podmienky získania pôžičky sú dostatočne benevolentné, finančné prostriedky sú dostupné širokej klientele t. j. aj poberateľom štátnych dávok.

Je možné požiadať aj o predĺženie splatnosti krátkodobej pôžičky?

Poskytovatelia pôžičiek ihneď rátajú aj s možnosťou dočasnej insolventnosti klienta, preto umožňujú za poplatok predĺženie doby pôvodne dohodnutej splatnosti, niektorí aj viac krát.

Ktorá pôžička ihneď je najvýhodnejšia?

To je naozaj dilema, pretože každý má rôzne predstavy o tom, čo je lacné alebo výhodné. Ponuka pôžičiek ihneď je však veľká a existujú aj pôžičky s 0 % úrokovou sadzbou a 0 € poplatkom za vybavenie.

Ako zistím, ktorý poskytovateľ ponúka bezpečnú pôžičku, bez skrytých poplatkov?

Overení a seriózni poskytovatelia, ktorí sú už dlhšiu dobu etablovaní na slovenskom finančnom trhu majú pôžičky transparentné , v obchodných podmienkach zabudované informácie o úrokových sadzbách, spoplatnených službách, zabezpečujú klientsku podporu a ich kontaktné údaje sú bežne dostupné, zverejnené aj na internetových stránkach.

Chcem pôžičku do 6 500 €