Pôžička na účet

Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6 500 € bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

  • Okamžité spracovanie žiadosti
  • Vysoké percento schválených žiadostí
  • Pôžička šitá na mieru vašim potrebám
Chcem pôžičku do 6 500 €

Naposledy požiadala o pôžičku:
Pani DanaPoprad

Pani Dana požiadala o 250 €, dnes o 20:00

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať výhodnejšie

Pôžička na účet

TopPôžička je rýchlym a spoľahlivým riešením, ako získať finančné prostriedky. Vybavovanie v banke môže trvať príliš dlho a nakoniec nemusíte podmienkam vyhovieť. S TopPôžičkou nemusíte strácať svoj drahocenný čas. Nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte prostredníctvom internetu. Pôžička na účet Vám umožňuje získať peniaze v krátkom čase z pohodlia domova.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Dnes požiadalo o pôžičku už 100 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Výhody Top Pôžičky

Pôžička ihneď do 5 minút

Okamžité spracovanie

Vyplnenie online žiadosti by Vám nemalo zabrať viac než 5 minút. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

Online vybavenie pôžičky

Vysoké percento schválení

Vďaka vysokej schvalovateľnosti Toppôžička denne pomôže stovkám ľudí vyriešiť ich finančné potreby.

Pôžička bez skrytých poplatkov

Jasné podmienky pôžičky

Pôžička má výhodné podmienky a je bez zbytočného papierovania. Peniaze môžete využiť na čokoľvek a bez udania účelu.

Neúčelová pôžička do 6 500 €

Pôžička na mieru

Nastavte si výška pôžičky od 50 € do 6 500 € a splatnosť podľa svojich potrieb.

Viac informácií
Jasné pravidlá pôžičky

Klienti oceňujú, že nie je skúmaný účel poskytovaných peňazí a že má spoločnosť nastavené jasné pravidlá, vďaka ktorým je nebankový úver poskytnutý len fyzickým a právnickým osobám, ktoré ho dokážu splatiť: Klient musí dokázať svoju bonitu a nezvládnuteľne vysoká pôžička je zamietnutá, respektíve úverový poradca ponúkne čiastku nižšiu.

Jasné pravidlá pôžičky

Pôžička je bez skrytých poplatkov a zbytočného papierovania. Nebankové pôžičky ponúkajú množstvo výhod, ktoré šetria Váš čas a energiu. Nie je potrebné dokladovať účel, na ktorý peniaze použijete. TopPôžičku využívajú ženy na materskej dovolenke, študenti aj dôchodcovia.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Spokojnosť zákazníkov

V prístupe ku klientom je zachovaný férový a profesionálny prístup. Vaše žiadosti sú vybavované diskrétne a bez zbytočného naťahovania. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov môžete rýchlo získať potrebnú sumu peňazí. Budujú sa pozitívne vzťahy a vďaka férovému prístupu klienti opätovne využívajú ponúkané služby. Medzi spokojných zákazníkov patria podnikatelia, študenti, dôchodcovia alebo ženy na MD. Na TopPôžičku sa môže obrátiť naozaj každý.

Niekoľko mesiacov som ležal s úrazom a z nemocenskej by som splácal len ťažko. Bez problémov sme sa dohodli na dočasnom znížení splátok a nemusel som sa stresovať.

Vladimír S.,
Bánovce nad Bebravou, 36 rokov

Nechcela som ťažkú finančnú situáciu riešiť nejakou pochybnou pôžičkou a v banke mi nepožičali. Problémy som vyriešila až vďaka TopPôžičke, ktorá je solídna ako banky, ale požičala aj mne.

Anna M.,
Vranov nad Topľou, 30 rokov

S Toppôžičkou som nadmieru spokojný, pretože je jasná a férová. Peniaze som použil na rozšírenie firmy a investícia sa mi bohato vrátila. Príjemná je tiež jednoduchosť zjednania cez internet.

Daniel O.,
Bytča, 41 rokov

Ak máte záujem o pôžičku na účet, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte niektorú nezáväznú žiadosť.
Pracovník call centra Vás bude kontaktovať.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Pôžička na účet online ihneď

Možno by sa mohlo na prvý pohľad zdať, že získať peniaze formou pôžičky na účet je zdĺhavé, keď sú do tohto procesu zapojené aj bankové inštitúcie o ktorých je známe, že preferujú vo svojej úverovej politike konzervatívnejší prístup. Realita je však v súčasnosti už iná a pôžička na účet môže predstavovať efektné aj efektívne riešenie. Získanými prostriedkami z pôžičky na účet je možné bezhotovostným prevodom previesť úhradu faktúr, zaplatiť za služby či splatiť iný záväzok pohotovo a pohodlne. Rýchla pôžička na účet naozaj zabezpečí finančné prostriedky rýchlo, za niekoľko minút a získať ju možno:

Výhodou pôžičiek na účet je aj ich bez účelové použitie, flexibilnosť a variabilnosť v súvislosti s možnosťou výberu takej sumy pôžičky a takej doby jej splatnosti, ktoré vyhovujú individuálnym potrebám a možnostiam klientov. Pôžičky na účet charakterizuje aj ich široká paleta typov a druhov a tiež množstvo subjektov, ktoré takéto produkty poskytuje.

Časté otázky

Môžem získať pôžičku na účet aj v tom prípade, ak ma už jedna spoločnosť odmietla?

Každý subjekt, ktorý pôžičky poskytuje má nastavené vlastné podmienky pre posudzovanie žiadateľov, takže sa určite oplatí osloviť aj viacero nebankových spoločností.

Ako dlho trvá, kým mi prídu peniaze z pôžičky na účet?

V prípade, ak má klient zriadený svoj bankový účet v kooperujúcej banke, tak za niekoľko minút od schválenia pôžičky. Prevod do iných bánk je zrealizovaný približne v priebehu jedného pracovného dňa.

Aká je výška poplatku za pôžičku?

Seriózni poskytovatelia majú pôžičky na účet prehľadné, výška prípadných poplatkov je uvedená v ich obchodných podmienkach a jej hodnota je variabilná. Niektoré spoločnosti však poskytujú takýto typ pôžičiek aj bez akýchkoľvek poplatkov.

Za aký čas musí byť pôžička splatená?

Záleží od toho, akú pôžičku na účet konkrétny klient získal. V prípade ak je to malá, mini pôžička napr. do 350 €, zvyčajne je to pôžička s krátkou dobou splatnosti do 30 dní. V prípade pôžičiek vyššieho objemu môže byť dohodnutý splátkový kalendár.

Môžem si dobu splatnosti pôžičky posunúť na neskorší termín?

To je potrebné prekonzultovať priamo s poskytovateľom, ale s väčšinou subjektov je možné za poplatok dohodnúť predĺženie doby splatnosti, dokonca aj opakovane.

Potrebujem k získaniu pôžičky aj ručiteľa?

Určite nie, rýchlymi pôžičkami na účet sa v prevažnej miere rieši prechodný nedostatok finančných prostriedkov a menšie pôžičky nevyžadujú zaistenie.

Chcem pôžičku do 6 500 €