Výhodná pôžička

Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6 500 € bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

  • Okamžité spracovanie žiadosti
  • Vysoké percento schválených žiadostí
  • Pôžička šitá na mieru vašim potrebám
Chcem pôžičku do 6 500 €

Naposledy požiadala o pôžičku:
Pani DanaPoprad

Pani Dana požiadala o 250 €, dnes o 19:34

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať výhodnejšie

Výhodná pôžička

TopPôžička je rýchlym a spoľahlivým riešením, ako získať finančné prostriedky. Vybavovanie v banke môže trvať príliš dlho a nakoniec nemusíte podmienkam vyhovieť. S TopPôžičkou nemusíte strácať svoj drahocenný čas. Nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte prostredníctvom internetu. Výhodná pôžička Vám umožňuje získať peniaze v krátkom čase z pohodlia domova.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Dnes požiadalo o pôžičku už 97 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Výhody Top Pôžičky

Pôžička ihneď do 5 minút

Okamžité spracovanie

Vyplnenie online žiadosti by Vám nemalo zabrať viac než 5 minút. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

Online vybavenie pôžičky

Vysoké percento schválení

Vďaka vysokej schvalovateľnosti Toppôžička denne pomôže stovkám ľudí vyriešiť ich finančné potreby.

Pôžička bez skrytých poplatkov

Jasné podmienky pôžičky

Pôžička má výhodné podmienky a je bez zbytočného papierovania. Peniaze môžete využiť na čokoľvek a bez udania účelu.

Neúčelová pôžička do 6 500 €

Pôžička na mieru

Nastavte si výška pôžičky od 50 € do 6 500 € a splatnosť podľa svojich potrieb.

Viac informácií
Jasné pravidlá pôžičky

Klienti oceňujú, že nie je skúmaný účel poskytovaných peňazí a že má spoločnosť nastavené jasné pravidlá, vďaka ktorým je nebankový úver poskytnutý len fyzickým a právnickým osobám, ktoré ho dokážu splatiť: Klient musí dokázať svoju bonitu a nezvládnuteľne vysoká pôžička je zamietnutá, respektíve úverový poradca ponúkne čiastku nižšiu.

Jasné pravidlá pôžičky

Pôžička je bez skrytých poplatkov a zbytočného papierovania. Nebankové pôžičky ponúkajú množstvo výhod, ktoré šetria Váš čas a energiu. Nie je potrebné dokladovať účel, na ktorý peniaze použijete. TopPôžičku využívajú ženy na materskej dovolenke, študenti aj dôchodcovia.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Spokojnosť zákazníkov

V prístupe ku klientom je zachovaný férový a profesionálny prístup. Vaše žiadosti sú vybavované diskrétne a bez zbytočného naťahovania. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov môžete rýchlo získať potrebnú sumu peňazí. Budujú sa pozitívne vzťahy a vďaka férovému prístupu klienti opätovne využívajú ponúkané služby. Medzi spokojných zákazníkov patria podnikatelia, študenti, dôchodcovia alebo ženy na MD. Na TopPôžičku sa môže obrátiť naozaj každý.

Niekoľko mesiacov som ležal s úrazom a z nemocenskej by som splácal len ťažko. Bez problémov sme sa dohodli na dočasnom znížení splátok a nemusel som sa stresovať.

Vladimír S.,
Bánovce nad Bebravou, 36 rokov

Nechcela som ťažkú finančnú situáciu riešiť nejakou pochybnou pôžičkou a v banke mi nepožičali. Problémy som vyriešila až vďaka TopPôžičke, ktorá je solídna ako banky, ale požičala aj mne.

Anna M.,
Vranov nad Topľou, 30 rokov

S Toppôžičkou som nadmieru spokojný, pretože je jasná a férová. Peniaze som použil na rozšírenie firmy a investícia sa mi bohato vrátila. Príjemná je tiež jednoduchosť zjednania cez internet.

Daniel O.,
Bytča, 41 rokov

Ak máte záujem o pôžičku bez registra, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte niektorú nezáväznú žiadosť.
Pracovník call centra Vás bude kontaktovať.

Chcem pôžičku do 6 500 €

Výhodná pôžička

Získať výhodnú pôžičku je prioritou asi pre všetkých, ktorí si potrebujú požičať finančné prostriedky a to bez ohľadu na to, či to má byť výhodná pôžička na auto alebo napríklad výhodná pôžička na bývanie. Každý žiadateľ by rád získal výhodnú pôžičku, ktorá je:

Výhodná pôžička na auto

Výhodná pôžička na auto môže byť vítaným pomocníkom pre každého, kto nemá potrebnú výšku vlastných financií na kúpu auta. Nie je rozhodujúce, či ide o zakúpenie nového alebo ojazdeného auta, dôležitejšie je výhodne získať peniaze na jeho obstaranie. Takéto pôžičky na auto ponúka viacero poskytovateľov vo forme produktu, ktorý má svoje špecifiká:

Výhodná pôžička na bývanie

Výhodná pôžička na bývanie je zvyčajne charakteristická tým, že má nižšiu úrokovú sadzbu oproti bežným bez účelovým spotrebiteľským úverom, požičaný objem finančných prostriedkov je väčší (10 000 € - 33 000 €), doba splatnosti je dlhodobá na úrovni 5 – 20 rokov. Výhodná pôžička na bývanie však môže byť zaujímavá nielen pre tých, ktorí chcú kúpiť nový dom alebo byt, ale tiež pre tých, ktorí sa rozhodli:

Časté otázky

Musím mať pravidelný príjem, ak chcem požiadať o pôžičku na auto?

V prípade výhodných pôžičiek je deklarovanie zdroja príjmu potrebné. V konečnom dôsledku predsa ide o to, aby bol spokojný klient aj veriteľ, aby boli seriózne poskytnutné prostriedky aj seriózne splatené.

Ktoré nebankové spoločnosti majú v ponuke špeciálne pôžičky na auto?

Na pôžičkovom trhu ich je viacero, k známym a overeným poskytovateľom patria: QUATRO Car, Home Credit, Cetelem, TESCO Finančné služby.

V súčasnosti patria k výhodným formám pôžičiek na bývanie hypotéky. Aký je však rozdiel medzi hypotékou na bývanie a americkou hypotékou?

Finančné prostriedky získané z oboch typov hypoték možno použiť na výhodné získanie financií na bývanie, majú nízku úrokovú sadzbu. Rozdiel je však v tom, že kým prostriedky z hypotéky sú účelovo viazané na obstaranie bývania, prostriedky z  americkej hypotéky je možné použiť aj na iné účely (zaplatenie dovolenky, kúpa nového motocykla).

Keď má spotrebiteľský produkt nízku úrokovú sadzbu, je to zaručene výhodná pôžička?

Výhodnosť pôžičky je potrebné posudzovať z viacerých hľadísk, úroková sadzba je len jedným z faktorov, do úvahy je potrebné vziať aj výšku RPMN, poplatky, podmienky a dostupnosť jej získania.

Kde možno získať informácie o výhodnosti pôžičiek?

Na internetových stránkach je k dispozícii viacero portálov, ktoré fungujú ako „porovnávače“ pôžičiek, prípadne je možné využiť informácií zo zverejnených recenzií. Určenie výhodnosti pôžičky je však v konečnej fáze na individuálnom rozhodnutí každého záujemcu o pôžičku.

Chcem pôžičku do 6 500 €